Expo Artenlux

O nás

Na poli mezinárodního výstavnictví se pohybujeme přes 15 let. Jsme výrobní společnost, která dbá na důkladné zpracování projektů přesně podle vašich představ.

Protože nám záleží na výsledcích, umíme jít ještě o krok dál a zorganizovat celé vaše působení na výstavě či veletrhu. Klademe důraz na to, aby naše práce podpořila vaše dobré jméno a zvýšila tím i prestiž vaší společnosti.

Celý svět

Precizní výrobci se světovými zkušenostmi

Za firmou Expo.ArtenLux stojí Lucie Strechová a její tým stolařů a profesionálů v oblasti výstavnictví a interiérů. Kromě zajišťování výstavních expozic a eventů po celém světě se značka ArtenLux zaměřuje i na výrobu interiérů.

Dbáme na to, aby kvalita provedení byla vždy prvotřídní v závislosti na účelu projektu. Spolupracujeme s designéry, architekty či agenturami bez vlastní produkce a také s přímými koncovými klienty. Zakládáme si na týmové spolupráci, přímé oboustranné komunikaci, transparentnosti a vzájemné důvěře s našimi klienty.

Pracujeme celosvětově. Kam klient potřebuje jít vystavovat, tam jdeme s ním. Ať už je to Evropa, Latinská Amerika či arabské země.

Před veletržní akcí můžete mít klidný spánek

Jsem majitelka, jednatelka a zároveň firemní PR a projektová manažerka. Všechny projekty jdou v počáteční a konečné fázi za mnou. Prvotní jednání o vašem projektu, upřesňování detailů a konzultace absolvujete se mnou.

A jsem to opět já, kdo opatruje a dovede celý váš projekt do úspěšného finále. Organizačně zaštítím vše okolo celého eventu.

Potřebuju, aby se kolem mě pořád něco dělo. Vstávám s Asiaty, přes den jsem s Evropany a večer jdu spát s Američany.

Organizace, multitasking a efektivní time management jsou mi přirozené a je jedno, jestli vám pomáhám s výstavou na druhém konci světa nebo interiérem v Praze.

Řídím se heslem:

„Zorganizovat se dá všechno, stačí jenom říct.“

Lucie Strechová 

Další členové týmu

Jiří Slavíček

Ředitel výroby

 

Jiří je náš ředitel produkce a je to muž na správném místě. Jeho cílem je vždy dobře a kvalitně odvedená práce, na kterou může být náležitě pyšný.

Nebojí se kombinovat různé druhy materiálu, poradí si s nakreslením designového návrhu i s jeho konstrukčním zpracováním tak, abyste s výsledkem interiéru byli nadmíru spokojeni a bylo vám v něm příjemně.

Jeho silné stránky jsou všestrannost, přesnost, spolehlivost a preciznost! Svou práci má rád a každý projekt bere zodpovědně.

Jiří Slavíček - Ředitel výroby ArtenLux
Tým ArtenLux na výstavní expozici

Jiří Merel

Vedoucí dílny

 

Jiří je náš vedoucí dílny, stolař a profík se svém oboru. Pohybuje se v něm už více než 20 let a že ho práce i po tolika letech pořád baví, je vždy vidět na kvalitním výsledku.

Je zodpovědný, má cit pro detail a oblibu v přírodních materiálech propojených do moderního stylu.

Vše výrobně vymyslí, zhotoví a dodá vám důkladně vyrobený nábytek přesně podle vašich představ.

„Vážíme si každého klienta a každého jednoho projektu bez ohledu na to, jestli jde o zařízení minimalistického showroomu, anebo realizaci celé luxusní výstavní expozice. Toho se držíme a podle toho k našim klientům přistupujeme.“

Držíme krok s dobou a sledujeme trendy

Ve firmě dbáme na neustálé vzdělávání v oboru a mapování nových trendů, které okamžitě zapracováváme do výrobního procesu. Tím pádem jsme schopni vám nabídnout aktuální vymoženosti.

Kluci na dílně jsou truhláři, špičkoví profíci v rámci svého řemesla, a perfektně umí interiérový design i výstavní stánky.

Soustředíme se na nejvyšší možnou kvalitu provedení, a tak vás jistě potěší, že vybrané pulty či výkladní skříně si můžete vzít i do svých showroomů a využít je tak i po skončení výstavy.

Buďme v kontaktu

Napiště nám