Realizace expozic a stánků na klíč

Pro mezinárodní výstavy

Prezentaci vaši společnosti na mezinárodních výstavách podpoříme excelentní kvalitou výroby a letitými zkušenostmi z praxe. Kdekoli se chystá vaše firma vystavovat, víme odborně asistovat a proměnit plány na papíře ve skutečnost na místě dění.

Plánování & design

Plánování a design výstavních stánků

Pomůžeme vám naplánovat celý výstavní event – od tvorby designu, přes výrobu a montáž až po poslední detail průběhu výstavy, společně naplánujeme celou cestu k vašemu úspěchu.

Náš tým designerů navrhne a doručí 3D design projektu včetně technických výkresů, grafických podkladů, materiálové dokumentace či statických kalkulací.

Dodáváme vždy ten nejlepší výsledek v nejlepší možné kvalitě a neváháme sáhnout i po neobvyklých řešeních či designech.

Výroba

Výroba výstavních stánků

Pečlivě dbáme o kvalitu a precizní spracování, aby expozice byla prezentována v top stavu. Jsem s vámi po celou dobu eventu.

Náš výrobní tým stolařů ArtenLux zajistí výrobu výstavních stánků a expozic v naší produkční dílně v Rosicích u Brna a dopraví je kamkoliv po Evropě.

V případě mimo Evropských výstav realizujeme výrobu a dopravu dle přání klienta bud od nás z Brna, anebo lokálně s pomocí našich ověřených smluvních partnerů.

Výroba

Cena

Jaká je cena výstavních expozic?

Cena finálního projektu výstavní expozice se odvíjí vždy od lokace, velikosti a náročnosti zakázky. O přesnou kalkulaci nám prosím napište.

Vždy hledáme způsob, jak udržet náklady pod kontrolou, ale zároveň dostat z projektu maximum abyste co nejlépe reprezentovali vaši společnost ve světě a byli nepřehlédnutelní.

Kde jsme už vystavovali?

kontinentů

zemí

jazyků

let zkušeností

výstav ročně

Instalace výstavních stánků

V místě výstavy instalujeme vaši expozici vždy včas a máme proces plně pod kontrolou. Naši projektoví manažeři vždy osobně dohlíží na průběh montáže, včasné dodání objednávek na místě a komunikují s organizátory, lokálními dodavateli či s montážníky.

Výrobou a instalací výstavních stánků ovšem nekončíme. Nabízíme širokou škálu služeb, které jsou součástí dnů výstav jako hostesky, tlumočníci, catering či eventy s vašimi obchodními partnery.

Všestranný servis pro vaši prezentaci

Na přání doručíme kompletní balíček služeb: catering, hostesky, průkazky a propagační materiály, tlumočníky a překladatele.

Zajistíme ubytování či dopravu na místo, firemní teambuilding nebo event, který k výstavám často také patří.

„Naším cílem je dodat vám komplexní servis, abyste si výstavu užili a mohli se plně soustředit na to nejdůležitější: klienty, byznys partnery a nové příležitosti. Jsme tu, abychom vás v této cestě podpořili.“